V Jesenici žiji od svých 10 let, což bude letos již 15 let. Jako malý jsem měl to obrovské štěstí, že jsem v podstatě okamžitě nastoupil do jesenické základní školy, kde jsem si našel celoživotní přátelé. Od začátku našeho života v Jesenici jsem se věnoval spousta volnočasovým aktivitám, ať to bylo karate, florbal, nebo nakonec a hlavně fotbal.

V jesenickém fotbalovém klubu SK Slavia Jesenice jsem kopal od přípravky, přes žákovskou, dorosteneckou a nakonec na chvíli i mužskou kategorii. Zažil jsem s klubem spoustu úspěchů, ať to byl postup do krajského přeboru, vítězství na mnoha turnajích či účast na mezinárodním turnaji ve Francii. Právě jesenický fotbal ve mně vypěstoval mou neutuchající lásku k tomuto sportu.

Právě proto, že jsem v Jesenici prožil celé mládí, tak vím, co zde evidentně pro mladé a dospívající chybí. Je tím prostor, kde by se mohli scházet a nějakým rozumným a kreativním způsobem trávit svůj volný čas. Takový prostor musí mládeži nabídnout volnočasové aktivity, které odpovídají jejich věku a také době, ve které žijeme. Zasadím se proto, aby zde vzniklo takové místo, kde se budou moci mladí i staří občané naší Jesenice setkávat a společně trávit volný čas! V Jesenici musí vzniknout mezigenerační kulturně-společenské centrum!

Jesenice pro mě bez nadsázky znamená můj dosavadní život, proto mi na ní nesmírně záleží. Chci tedy, aby byla v té nejlepší kondici a hlavně otevřená a vstřícná jejím občanům!

Přijďte mne tak první víkend v říjnu svým hlasem podpořit¹ a pomoci se do zastupitelstva dostat! 🙂

¹ Pokud se nás rozhodnete podpořit, budeme moc rádi, když budete hlasovat pro celou naší kandidátní listinu jejím označením. V takovém případě od Vás totiž dostaneme plný počet 21 hlasů. Volební systém u komunálních voleb umožňuje křížkovat preferované kandidát(k)y, což má za následek případné rozprostření hlasů mezi více subjektů a tím vlastně oslabení kandidátní listiny lidí, kteří jsou Vám nejvíce sympatičtí. Pokud byste se pro křížkování přeci jen ale rozhodli, využijte, prosím, všech 21 hlasů, které máte k dispozici. Pokud tak neučiníte a zakřížkujete například jen 10 preferovaných osobností a dále nebudete vědět koho, zbytek Vašeho hlasu (tedy 11 hlasů) propadne. V takovém případě je dobré zakřížkovat kandidátní listinu politické strany (např. nás Za zelenou Jesenici) a udělit několik preferenčních hlasů z jiných kandidátních listin. Tím pádem Vaše označená politická strana dostane počet hlasů po odečtení preferenčních hlasů, co zakroužkujete jinde (např. chci zakroužkovat 2 osoby na jiných kandidátních listinách, zakroužkovaná politická strana tak získá zbylých 19 hlasů).