Většinu života jsem prožil na Kocandě a v okolí. V Jesenici jsem prošel celou základní školu, jak na Budějovické, tak U Rybníka. Volný čas jsem trávil na Kocandě a na fotbalovém hřišti, kde jsem hrál za klub SK Slavia Jesenice. Od té doby tu mám hodně přátel, za které jsem vděčný.

Od roku 2013 pracuji pro městský úřad v technických službách a díky tomu jsem si udělal přehled, jak se tady žije a jak by se žít mohlo. Do místní politiky jsem vstoupil v roce 2014 jako nezávislý kandidát spolu se Zelenými a chtěl jsem si prosadit workoutové hřiště pro mládež. Na jeho vybudování jsem se nakonec podílel a byl jsem rád, že jsem mohl něco užitečného pro místní
lidi udělat.

Vadí mi, když se prostředky města vydávají nerozumně. Nemělo by se zapomínat na mladé lidi, kteří potřebují svůj prostor. A také na starousedlíky, kteří jsou srdcem našeho města. Do podzimních voleb jdu s rozumem a srdcem.

Přijďte mne tak první víkend v říjnu svým hlasem podpořit¹ a pomoci se do zastupitelstva dostat! 🙂

¹ Pokud se nás rozhodnete podpořit, budeme moc rádi, když budete hlasovat pro celou naší kandidátní listinu jejím označením. V takovém případě od Vás totiž dostaneme plný počet 21 hlasů. Volební systém u komunálních voleb umožňuje křížkovat preferované kandidát(k)y, což má za následek případné rozprostření hlasů mezi více subjektů a tím vlastně oslabení kandidátní listiny lidí, kteří jsou Vám nejvíce sympatičtí. Pokud byste se pro křížkování přeci jen ale rozhodli, využijte, prosím, všech 21 hlasů, které máte k dispozici. Pokud tak neučiníte a zakřížkujete například jen 10 preferovaných osobností a dále nebudete vědět koho, zbytek Vašeho hlasu (tedy 11 hlasů) propadne. V takovém případě je dobré zakřížkovat kandidátní listinu politické strany (např. nás Za zelenou Jesenici) a udělit několik preferenčních hlasů z jiných kandidátních listin. Tím pádem Vaše označená politická strana dostane počet hlasů po odečtení preferenčních hlasů, co zakroužkujete jinde (např. chci zakroužkovat 2 osoby na jiných kandidátních listinách, zakroužkovaná politická strana tak získá zbylých 19 hlasů).