18. 10. 2017

Jesenice vysílá za Zelené zástupce třech rozdílných generací, dva kandidáty a jednu kandidátku, do klání o Poslaneckou sněmovnu ČR. Každému z nás leží na srdci něco jiného. Jeden z nás chce, aby se potraviny daly jíst a chutnaly všude v Evropě stejně, pro další z nás je naopak prioritou, aby bylo možné sehnat byt za rozumnou cenu a nezadlužit se na celý život, aby bylo možné dojet do práce, do školy či za kulturou rychlou a čistou hromadnou dopravou, nebo abychom měli přírodu za okny, abychom si měli kde zasportovat, abychom se k sobě chovali slušně a navzájem se respektovali, ale aby i nadále bylo prozápadní směřování naší země nezpochybnitelné.

Dělí nás navzájem 30 let, spojuje nás to, že jsme Zelení usilující o naplnění našeho volebního programu a že kandidujeme za vás ve Středočeském kraji.

Pokud s námi sdílíte naše hodnoty, přijďte nás tento pátek či sobotu podpořit svým hlasem k volbám. Právě na Vás bude záležet, jakou budoucnost si naše země zvolí.

Petr Brož, Václav Vidím a Jana Vidímová

Jeseničtí a jílovští Zelení s Petrem Štěpánkem, lídrem středočeských Zelených, při předvolební kampani v ulicích Jesenice.