29. 6. 2020

A máme za sebou další členskou schůzi jesenických Zelených, na které jsme opětovně měli důvod k radosti. Naše řady se totiž zase rozšířily. Jednohlasně jsme přijali nového zájemce o členství do naší místní buňky. Jsme za to nesmírně rádi. Směřování politické strany, ať už na celostátní i komunální úrovni, je totiž bytostně závislé na kritické diskusi jejich členů a členek. A platí zde, že čím více hlasů, tím pestřejší diskuse je a tím širší spektrum názorů musí uspokojit, což zpravidla vede k hodnotnějším výsledkům.

Jsme tak moc rádi, že můžeme mezi nás uvítat další hlas, který bude naši vnitrostranickou diskusi obohacovat a nutit nás nahlížet na řadu témat z nové, další perspektivy.

A proč tento příspěvek píši? Budeme rádi, když se budeme rozrůstat i do budoucna. Kdybyste tak měli zájem o členství v jesenických Zelených a tím nám pomáhat na komunální úrovni, nebo byste se naopak chtěli zapojit do celostátní politiky v zelených barvách, dejte nám vědět. Rádi Vás pozveme na některou z našich dalších schůzí, kde se můžeme osobně poznat. Jeseničtí Zelení jsou dlouhodobě otevřeni zájemcům a zájemkyním se širokým záběrem názorů a pohledů, protože si cení věcné a kritické diskuse.

Budeme tak moc rádi, když se rozhodnete k nám přidat!

Petr Brož
předseda jesenických Zelených