8. 10. 2018

A máme po volbách. Hlasy jsou definitivně sečteny a známe výsledek. A ten je pro nás, jesenické Zelené, naprosto skvělý! Díky vaší přízni jsme v těchto volbách uspěli. Získali jsme 6,81 % vašich hlasů, což nám vyneslo jeden zastupitelský mandát. Novou zelenou zastupitelkou pro nadcházející 4 roky se stává Ing. Jana Vidímová. Moc si vaší podpory ceníme a zavazujeme, že i nadále se budeme snažit pokračovat v cestě, kterou se tu poslední dva roky ubíráme. 

Ráda bych touto cestou poděkovala vám, našim voličům a voličkám. Velice si vážím vaší podpory a představuje pro mne velkou výzvu a závazek v další práci. Vynasnažím se v nadcházejícím volebním období prosazovat náš program a být tu pro vás, kdykoliv budete potřebovat. My, místní Zelení, budeme nadále nezaujatě a objektivně informovat o místním dění a snažit se zapojovat vás, místní občany, do rozhodování o budoucnosti našeho města.

Současně mi dovolte, abych na tomto místě pogratulovala ostatním kandidujícím subjektům k jejich volebnímu úspěchu. Těším se na naši spolupráci v zastupitelstvu. Ráda přispěji k tomu, aby se v Jesenici žilo ještě lépe, než doposud.

Jana Vidímová
vaše Zelená zastupitelka

 

 

Jste spokojeni s našim informačním servisem o dění v Jesenici a jejím okolí, které pro vás zdarma v našem volném čase připravujeme? Nebo sympatizujete s našimi názory a cíli a chtěli byste nás v další práci podpořit? V takovém případě budeme moc rádi, když zvážíte zaslání drobného finančního daru na transparentní účet Strany zelených. Jen s vaší pomocí můžeme zlepšovat poměry v naší Jesenici!